Menu horizontaal
Fort aan de Klop: toen & nu
vacatures
agenda
nieuwsbrief
video
home

contact

route

parkeren

tell-a-friend

links

foto's
Fort aan de Klop Utrecht
 
Volg ons ook!


 

Openingstijden van de brasserie:

Zaterdag en zondag
10.00 - 17.00 uur
  
Reserveren voor overnachtingen en zaalverhuur kunt u op werkdagen van 09.00 uur tot 17.00 uur.

 
ALGEMENE VOORWAARDEN (PDF)
 

Groepen van 40 tot 50 personen
 
U heeft de beschikking over loods D (anno 1878), loods E (anno 1898) en de kamers van loods F (anno 1913).
In de basisopstelling staan 40 bedden. In overleg kunnen 10 bedden worden bijgeplaatst.

Voorzieningen
De accommodatie bestaat uit loods D (anno 1878), loods E (anno 1898) en de kamers van loods F (anno 1913). In de basisopstelling staan 40 bedden verdeeld over drie 4-persoonsslaapkamers met eigen sanitair in loods F, twee 5-persoonsappartementen met badkamer en huiskamer in loods D en een slaapzolder met 18 bedden in loods E. In overleg kunnen we 10 bedden bijplaatsen; ruimte genoeg in deze accommodatie die zeer geschikt is voor familie- en vriendengroepen.
Uitgebreid Bourgondisch koken en natafelen kan uitstekend in loods E die is ingericht met een grote halfopen keuken met zes pits gasfornuis en oven, twee grote koelkasten, magnetron en professionele vaatwasser, een aangrenzende eet- en recreatiezaal van 98 m2 en een zonnig privéterras. De eetzaal is tevens voorzien van televisie/ DVD. Op de begane grond bevinden zich verder twee sanitairruimtes met vier douches en drie toiletten, en een minder validen toilet.
Kinderstoeltjes en 3 kinderbedden zijn op het fort aanwezig.
 
Weekendarrangement: van 17.00 uur op vrijdag tot 17.00 uur op zondag

Midweekovernachting: aankomst 14.00 uur; vertrek 11.00 uur de volgende dag
 
Periode Prijs
maart - november weekendarrangement € 2035,--
midweekovernachting € 1025,--
december - februari weekendarrangement € 1675,--
weekendovernachting €   875,--
vrijdag 6 april - maandag 9april paasarrangement € 2745,--
woensdag 16 mei- zondag 20 juni hemelvaartarrangement € 3445,--
vrijdag 26 mei - maandag 28 mei pinksterarrangement € 2745,--
Kerst en Oud & Nieuw op aanvraag

Prijzen zijn inclusief energiekosten, bed- en keukenlinnen, toeristenbelasting en BTW; exclusief schoonmaakkosten € 225,--
 

kamer F

slaapkamer F

begane grond D

slaapzolder D

slaapzolder E

slaapzolder E

eetzaal E

keuken E

keuken E

 

Extra ruimte nodig?
Een extra zaal van 54 m2 kan worden bijgereserveerd voor € 120,-- per dag en € 235,-- per weekend. De zaal kan naar wens worden ingericht als eet, vergader, recreatie of bioscoopzaal. De zaal is vrijdag vanaf 19.00 uur beschikbaar tot en met zondag 17.00 uur.